ZİYARETLER

6


Ramazan BİNGÖL ve Ali TATLIDİL’e ziyaret ve destekleri için teşekkür ediyorum.

6


Bugün LASİAD’ın misafiri olduk. LASİAD Üyeleri ile keyifli bir sohbet yaptık

6


Beyoğlu Belediye Başkanımız Sn. Ahmet Misbah Demircan'ın iadeyi ziyarette bulunduk. Candan ev sahipliği için teşekkür ederim.

6


Bugün Cemile Sultan Korusunda İTO 50. Mekanik Tesisat ve Doğalgaz Tesisatı Komitemiz Üyeleri ile buluştuk. Sektörü ve 9 Nisan’da yapılacak İTO seçimlerini konuştuk. Halim Özdemir’e ve toplantımıza katılımı ile destek veren İGDAŞ Gn Md Ali İhsan Sılkım’a teşekkür ediyorum.

6


PAGEV’e ve Başkanları Sn Yavuz Eroğlu’na destekleri için çok teşekkür ediyorum.

6


İTO Platformu seçim ofisimizi ziyaret eden ANESİAD Yönetim Kuruluna nezaket ve destekleri için teşekkür ediyorum.

1

Bugün Sn. Cumhurbaşkanımıza İTO seçim süreci ile ilgili bilgileri arz ettik.

1

Beyoğlu Belediye Başkanımız Sn. Ahmet Misbah Demircan'ın İTO Platformu seçim ofisimize ziyaretleri için teşekkür ediyorum.

2


Zeytinburnu Belediye Başkanı Sn. Murat Aydın'ı ziyaret ettik.

3


Bayrampaşa Belediye Başkanı Sn. Atila Aydıner'i ziyaret ettik.

4


Başakşehir Belediye Başkanı Sn. Yasin Kartoğlu'yu ziyaret ettik.

56


İTO seçimleri ile ilgili destek vermek için Kütahya’dan gelen kıymetli hemşerilerime çok teşekkür ediyorum.

6


Trabzonlu İşadamları ve Bürokratları Derneği’nin misafiri idik. Daveti için değerli dostum Ahmet Koç’a, misafirperverliği için Başkan Osman Akçay’a çok teşekkür ediyorum. Dostlarla ekonomi, İstanbul ve yaklaşan İTO seçimleri ile ilgili keyifli bir sohbet yaptık.

6


Bu akşam bizi misafir eden ÖNSİAD’a ve Değerli Başkanı Rasim Erdoğmuş’a çok teşekkür ediyorum. Dostlarla beraber keyifli bir toplantı yaptık. İTO seçim süreçleri ile ilgili görüşmelerde bulunduk.

6


Bu sabah MİAD - Malatyalı İşadamları Derneği Başkanı Başkanı Yunus Akdaş ve değerli dostum Burhan Polat’ın misafiri olduk. İTO seçim süreci ve ekonomik konularda istişarelerde bulunduk. Misafirperverlikleri için kendilerine teşekkür ediyorum.

6


İTO Platformu çatısı altında birlikte olduğumuz ASKON Genel Başkanı Sn. Hasan Ali Cesur ve Yönetim Kurulunu ziyaret ettik. Nazik ev sahipliği ve destekleri için teşekkür ediyorum.

7


MMG (Mimar ve Mühendisler Grubu) Başkanı Sn. Osman Balta ve heyetine seçim ofisimize nazik ziyaretleri için teşekkür ederim.

8


9


10


Bahçelievler Belediye Başkanımız, kıymetli dostum Sn. Osman Develioğlu'nu ziyaret ettik.

11


Eyüpsultan Belediye Başkanımız Sn. Remzi Aydın'ı ziyaret ettik. Nazik ev sahipliği için teşekkür ediyorum.


6


MÜSİAD Yüksek İstişare Heyeti toplantısını, yeni binamızla yapıyoruz. Hayırlı olsun, Allah iyi günlerde ve güzel hizmetlerde kullanmayı nasip etsin. Emeği geçenlerden Allah razı olsun.

6


Değerli Dostum Muhammet Sancaktar ve Bosna Sancak Derneği YK Üyelerine ziyaretleri ve güzel dilekleri için teşekkür ediyorum.

6


Kauçuk Derneği’ni ziyaret ettik. Değerli Başkan Nurhan Kaya ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile keyifli bir sohbet yaptık. İTO ve İSO seçim süreçlerini hakkında görüşmelerde bulunduk.

6


Erhan Erken beye ve Doğan Alperen beye ziyaretleri için teşekkür ediyorum.

12

İTO Platformu haftalık Koordinasyon Kurulu Toplantımızı gerçekleştirdik. Birlikteyiz, çalışıyoruz.

13

AK Parti İstanbul İl Başkanı Sn. Dr. Selim Temurci'ye İTO Platformu seçim ofisimize nazik ziyaretleri münasebetiyle teşekkürlerimi ifade ediyorum.

14

Star Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni kıymetli dostum Sn.Nuh Albayrak'ı ziyaret ettik. İTO seçim süreci ile ilgili değerlendirmelerde bulunduk. Herzamanki nezaket ve zerafeti ile bizi misafir etti. Teşekkür ederim.

15

Albayrak Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı değerli dostum Sn. Mustafa Albayrak'a İTO seçim sürecinde güçlü desteği için teşekkür ediyorum.

16


İstanbul Ticaret Borsası Başkanı Sn. Ali Kopuz'a İTO PLATFORMU seçim ofisimizi ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum.